✍️ کلام استاد رائفی پور

حضرت حکیمه خاتون عمه‌ی امام حسن عسگری علیه السلام در احوال به دنیا آمدن امام زمان (عجل الله فرجه) نقل کردند که حضرت فرمود: اَشَهدُ اَن لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ وَحدَهُ لاشَریکَ لَه وَ اَنَّ جَدَی رَسُولُ الله وَ اَنَّ اَبی اَمیرُالمُؤمِنینَ» یعنی به محض به دنیا آمدن، عین عیسی بن مریم علیه السلام

بعد نام پیامبر و امامان قبل از خودش رو برد و هنگامی که به نام خودش رسید به خداوند عرضه داشت: اللُّهمَّ اَنجِز لی وَعدی، وَ اَتمِم لی اَمری وَ ثَبِتّ وَ طاتی، وَ املا الاَرضَ بی قِسطاً وَ عَدلاً» یعنی خداوندا اون وعده‌ای که در مورد من دادی رو محقق کن که من زمین رو پر از عدل و داد بکنم

از نائب دوم امام مهدی (عجل الله فرجه) محمد بن عثمان روایت شده که: آخرین مرتبه‌ای که آن حضرت را دیدم کنار خانه‌ی کعبه بود، دست به پرده‌ی خانه‌ی کعبه زده بود می‌کشید و می‌فرمود: اللُّهمَّ اَنجِز لِی مَا وَعَدتَنِی» خدایا محقق کن اون وعده‌ای رو که به من دادی.

نوای انتظار (دوای من)

کتاب هیچکس به من نگفت

رجعَت، شیرینی، برگ سبز

وَ ,رو ,امام ,الله ,خودش ,فرجه ,الله فرجه ,عجل الله ,به دنیا ,اللُّهمَّ اَنجِز ,علیه السلام

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهر آشوب مشاور دیجیتال مارکتینگ | برند سازی در حوزه سلامت معرفی محصولات متنوع پاسبان پارسی دانلود خلاصه کتاب روانشناسی بالینی فیرس و ترال بنفش آبی کبود وبلاگ شخصی مهدی صادقی دانلود آهنگهای خوانندگان ایرانی و خارجی گروه کوهنوردی داغچیلار آموزش و پرورش شهرستان خرمشهر